Keudan toiminta poikkeustilanteen aikana. Lue tästä >

Silverstribe markkinointikuva peukut

Tervetuloa VALMAlaiseksi Keudaan!

VALMAan ja Kymppiluokalle valitut opiskelijat 2021

Tervetuloa Keudaan!

Opinnot alkavat 9.8.2021 klo 9.00 omissa toimipisteissä.

Alla olevalla listalla on julkaistu toimipisteittäin ne opiskelemaan valitut, jotka ovat antaneet luvan nimen julkaisuun. Kaikille opiskelemaan valituille on lähetetty valintakirje, josta saat tarkemmat tiedot opinnoistasi. VALMAan ja Kymppiluokalle valitut aloittavat opinnot 9.8., ei Orientaatiopäivillä. 

Keuda, Järvenpää, Sibeliuksenväylä

Ammatilliseen koulutukseen valmentava koulutus (VALMA)

Huuhtanen, Iiris Sari Aurora
Saaristo, Liinus Miki Oliver
Röynä, Iina Anniina
Miguel Afonso, Joao
Medhane, Flipos
Keflay, Hagos
Almohammad Alibrahim, Mustafa
Habte, Semere
Amir, Abdu
Bereket, Ambesajir
Tsegay, Semere
Mäkinen, Jansu Josefiina
Warsame Abdi, Elmi
Sprintsanu, Jelena

Lisäksi 6, jotka eivät ole antaneet nimenjulkaisulupaa

Keuda, Järvenpää, Wärtsilänkatu 7

Ammatilliseen koulutukseen valmentava koulutus (VALMA)

Tähti, Mico Antti Aleksi
Ryhänen, Aapo Vilhelm Kristian
Lindqvist, Moona Carita
Kettunen, Niko Ukko-Matias
Romppainen, Kiia Julia Hannele
Lahdenperä, Veikka Oskari
Laurila, Mico Veeti Oskari
Peräkylä, Aaron Terho Einari
Kuronen, Niklas Martti Johannes
Mirzai, Marzia
Hertteli, Ella Olivia
Onkamo, Jyri Henrik Matias

Lisäksi 9, jotka eivät ole antaneet nimenjulkaisulupaa

Keuda, Kerava, Sarviniitynkatu

Kymppiluokka

Tee, Meng Hung
Stenius, Amanda Lotta Maria
Väänänen, Wilma Lahja Annikki
Hyökyvaara, Verneri Aaro Juhani
Hellsten, Jenna Emilia
Hentilä, Joona Daniel
Chernenko, Mykola
Yildirim, Feyza

Lisäksi 5, jotka eivät ole antaneet nimenjulkaisulupaa

Ammatilliseen koulutukseen valmentava koulutus (VALMA)

Berihu, Ashebir
Belov, Valentin
Timonen, Saara Anniina
Kostiainen, Jesse Juha Sakari
Karjama, Agnessa
Puttonen, Oona Sofia
Tesfazgi, Gilegabir
Tewelde, Bokuretsion
Rmah, Dinh
Al-Mosawi, Zeinulabidin
Fjodorov, Jan
Rasinpuro, Eemil Vilhelm
Upreti, Sushil
Atanasova, Silvia Dimitrova
Tiri, Iisa Adeliina
Savolainen, Sera Minja Sinella
Burdin, Valentyn
Vuorema, Menni Matilda
Julkunen, Ella Aurora
Forss, Eva-Maria Alma Greta

Lisäksi 28, jotka eivät ole antaneet nimenjulkaisulupaa

Keuda, Mäntsälä, Lukkarinpolku

Ammatilliseen koulutukseen valmentava koulutus (VALMA)

Pyykölä, Erika Aleksandra
Huovinen, Tino Santeri
Autere, Ukko Einari
Hannula, Kim Tapani Richard
Kuosmanen, Kasper Veeti Johannes

Lisäksi 9, jotka eivät ole antaneet nimenjulkaisulupaa

Keuda, Nurmijärvi, Lopentie

Ammatilliseen koulutukseen valmentava koulutus (VALMA)

Nuutinen, Elias Nikolai
Halme, Jaakko Sakarias
Kiviniemi, Arttu Tapani
Kirkkari, Lauri Jussi
Collin, Emma Ada Daniela
Paasonen, Leevi Topi Santeri
Humalajoki, Eeli Santeri
Salin, Vilma Josefiina
Kelho, Reeta Liina Emilia
Mizowa, Lusinga
Szilagyi, Denis-Richard
Aherva, Rasmus Christian
Lindgren, Maritza Carmen Vivian
Karinen, Elias Pyry Hermanni
Koskinen, Vili Antero

Lisäksi 9, jotka eivät ole antaneet nimenjulkaisulupaa