Keudan toiminta poikkeustilanteen aikana. Lue tästä >

Yhteishaussa opiskelemaan valitut 2020

Järvenpää Wärtsilänkatu 7

Opintojen aloitus:
Orientaatioviikko maanantai 22.6.2020 klo 9.00. Ilmoittaudu mukaan Orientaatioviikolle tästä.
tai
torstai 6.8.2020. Uudet opiskelijat kokoontuvat liikuntasalissa klo 9.00. 

Autoalan perustutkinto, pk 
BERGSTRÖM  SEBASTIAN
 GRISHIN  LEO
 HAKALA  JONNE
 HUMENIUK  VOLODYMYR
 HUSSEINI  ALI
 KANKKUNEN  PETTERI
 KERVINEN  MARKUS
 KOKKO  IIRO
 KURONEN  JAMI
 LAINE  JOONAS
 LAUKKA  WERNERI
 LIIMU  VALTTERI
 LOUKIMO  MISKA
 MANNER  VEETI
 MÄKELÄ  JOONA
 OJALA  LAURI
 PERIAHO  TONY
 ROINE  TIIA
 RUUSUMERI  DANIEL
 RÄHN  STEN
 SAARI  VILJAMI
 SCHAVIKIN  JEMI-SAMUEL
 SEPPÄNEN  PAAVO
 SHARIFI  HASSAN
 SIVONEN  TATU
 SUNDBERG  SAMI
 TOROSKAINEN  MICAEL
 TUOMILAHTI  VEETI
 VIRTA  AATU
 WONGSA  EKKAWAT

 Lisäksi 15 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan 


Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, pk

 AGGE  AATU
 ANDERSSON  NIKO
 AUVINEN  ALEKSI
 DOLK  PESSI
 HALLANVUO  SAMU
 HIRVONEN  JUHO
 HUUHTANEN  EETU
 KAIJALAINEN  AARNI
 KANAKRI  HAMZA
 KOHOMÄKI  JERE
 KÄRNÄ  JIMI
 LEHTINEN  LEO
 LEHTOVAARA  MISHKA
 LISKOLA  JARGO
 MERI  AARNE
 MIKKONEN  MATIAS
 MYLLYKANGAS  VILI
 PAATSIO  JEREMIAS
 RAJALA  WILHELM
 SALMINEN  SAMI
 SIGVART  SADE
 TESFU HAGOS 
 URSINUS  RASMUS
 VALKEALAHTI  MAX
 VIRTA  PEETU

Lisäksi 5 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan 

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto, pk

 HEIKKINEN  MINNA
 HEIKONEN  JEMINA
 HEINONEN  JENNA
 HONKANEN  HENRIK
 HYYTIÄINEN  TIIA
 KORHONEN  ROOSA
 KOSONEN  PAOLA
 KOSUNEN  JOONAS
 KOTAKORPI  ELIA
 KUUSELA  ELLA
 LESKINEN  EEMELI
 LÄTTI  AAPO
 STENMAN  SARA
 VINKKI  AKI

Lisäksi 8 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan 

 

Pintakäsittelyalan perustutkinto, pk
ALHEMIEDI  AHMAD
 GHARBI  DONYA
 HONKANEN  EERO
 ITÄTALO  IIDA
 JOKINEN  RONJA
 JÄRVELÄ  KIM
 LEHTO  SANNI
 MÄÄTTÄNEN  SIRE
 PUOLMATKA  NICO
 PYYPPÖNEN  JOONAS
 SAIKKO  JENNA-MARIKA
 SIVONEN  TONI
 SUHONEN  ERIN
 SUOMELA  MIKI
 TIRKKONEN  JASMIN

 Lisäksi 1 opiskelija, joka ei halua nimeään julkaistavan 


Puuteollisuuden perustutkinto, pk 
AULANKOSKI  MIRO
 KARESJOKI  MARTTI
 KRZYZAK  DOBROMIR
 LAURILA  HENNA
 PELTONEN  JOONA
Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan 


Rakennusalan perustutkinto, pk
 AUVINEN  OLIVER
 HIETANEN  DANIEL
 KALLIO  TOMI
 KINNUNEN  MIRO
 KOMULAINEN  SAMU
 KONTTILA  SANTERI
 KUIVALA  EETU
 LUKKI  TIMI
 MATIWOS  EZGHIHAYISH
 NIINIKOSKI  JUHO
 PANNULA  JANI
 POHJALAINEN  ELSA
 POHJALAINEN  ROOPE
 RANTAMÄKI  RONNY
 RANTASALMI  ILMARI
 RAPPO  ROBIN
 RONDELL  LUCAS
 SINERVUO  ALEKSI
 TOFFERI  ANTTI
 TOPPINEN  JOHANNES
 VARILA  MIO

Lisäksi 4 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan 


Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, pk
 
ALUTOIN  RASMUS
 EKMAN  JUSSI-PEKKA
 HELMINEN  NIKLAS
 HILDÉN  HUGO
 HONKANEN  ALTTI
 HOPPONEN  EETU
 HYVÄOJA  ATTE
 JUHOLA  MATIAS
 KAARLENKASKI  SAMU
 KALAJAINEN  ALEX
 KETTUNEN  RASMUS
 KILPIROVA  VÄINÖ
 KOSAI  JUUSO
 KULMALA  VERNER
 LÄÄKKÖ  JOONA
 MÄHÖNEN  MIIKA
 MÖRÖ  SIIRI
 NIEMELÄ  EETU
 NURMINEN  TIMI
 PAJUSUO  JOOSUA
 PALONEN  JOONAS
 RAJAMÄKI  EELIS
 RISTOLA  TAAVI
 RYHÄNEN  MIRO
 SASSI  LUUKAS
 SINISALO  TERHO
 SORVARI  ANTTI
 TSOKKINEN  CHILI
 TURJA  JOONA
 VAINIO  ARTTU

Lisäksi 10 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan 

Taideteollisuusalan perustutkinto, pk
 ENVALDS  EERO
 FLINK  GRETA
 HALME  JAAKKO
 LAHNALA  JENNI
 NISKANEN  TARU
 PAASO-RANTALA  ALINA
 PALTTALA  OONA
 SALONEN  SIIRI
 STRANDEN  SAGA
 TURTIAINEN  AARO
 VIBERG  SANNI

Lisäksi 4 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan 

 

Teknisen suunnittelun perustutkinto, pk 
 GEDOW  MUKHTAR
 MIETTINEN  NIILO
 PURHONEN  LAURI
 VALVE  ATTE

Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan
 
Turvallisuusalan perustutkinto, pk
 HAATANEN  IINA
 HYPPÖNEN  HANNA
 JÄRVENPÄÄ  KARLA
 KHODADADI  ELIAS
 KINNUNEN  IIDA
 KÄHÄRÄ  NOORA
 LAASONEN  LOTTA
 LEPPÄNEN  RIKU
 LOUHIMAA  JUULIA
 MUUKKA  MIISA
 MÄÄTTÄ  TEEMU
 PITKÄNEN  JENNA
 ROPONEN  SIRA
 SALMI  LILJA
 SALOKORPI  PINJA
 TIKKANEN  VEIKKA
 TOIVANEN  LEEVI
 TOMPERI  VEETI
 VELLING  KELLY-TRIINU
 VIELTOJÄRVI  HENNI
 VITIKAINEN  OONA
 VUORINEN  LAILA

 

Järvenpää Sibeliuksenväylä 55

Opintojen aloitus: 
Orientaatioviikko maanantai 22.6.2020 klo 9.00. Ilmoittaudu mukaan Orientaatioviikolle tästä.
tai
torstai 6.8.2020. Uudet opiskelijat kokoontuvat Puistola-rakennuksen ruokasalissa klo 9.00

Sibeliuksenväylällä on muutama asuntolapaikka, joita Sibeliuksenväylän opiskelijat voivat hakea. Lisätietoja opiskelija-asuntolastamme antaa toimialapäällikkö Eira Bani, puh. 050 434 4128, eira.bani@keuda.fi . Hakulomakkeeseen pääset tästä.

Elintarvikealan perustutkinto, pk
 
HEIKKILÄ  VENNY
 HEINO  INKA
 HEINONEN  TIA
 HIETAMIES  JULIE
 JUVONEN  JENNA
 KIURU  MINJA
 LEHTONEN  SATU
 MAJANEN  HENNA
 OHTONEN  CARLA
 OLANDER  IITA
 PAANANEN  JEMINA
 PIIPPO  REBEKKA
 SCHWARTZ  DIANA
 ÖVERMARK  SAAGA

Lisäksi 5 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan 


Matkailualan perustutkinto, pk 
 
ANKKURI  MERI
 ANTONENKO  SOFIIA
 FEIL  ROBERT
 HEIB  DIANA
 KHAN  WAJIHA
 KURVI  ANNI
 LINDHOLM  HELMI
 LINDQVIST  NELLA
 LUUMI  MILJA
 MAJEWSKA  ANIELA
 MILES  JENNI
 MÄKELÄ  VEERA
 MÄKINEN  OLIVIA
 MÄKINEN  SARAH
 NIKKANEN  EDVIN
 NYMAN  JIMI
 PALHOMAA  IIDA
 PUSKALA  PINJA
 RISSANEN  MENNA
 SAVOLAINEN  SAMUEL
 SJÖDIN  OSCAR
 TIITTANEN  JARNO
 VIKSTRÖM  HENRIKA
 VÄÄRÄ  SAANA

Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto, pk 
CARLOMAGNO  ALESSANDRO
 IHATSU  VALTTERI
 ISOJÄRVI  JONNE
 JÄÄSKINEN  JOONA
 KAUKAMO  NEA
 KUITUNEN  KATARIINA
 LAURIKAINEN  TUUKKA
 LISKI  SARA
 MAKKONEN  VEETI
 NURMINEN  VILMA
 NURMI  SANTERI
 PASANEN  ELIAS
 PESONEN  DANIEL
 RUEANGSUKSUT  KRITTISAK
 SUOMELA  OTSO
 TAMMINEN  JERE
 VÄLIKANGAS  IIRO

Lisäksi 8 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Tekstiili- ja muotialan perustutkinto, pk
 AIKIO  PINJA
 LAPPETELÄINEN  TOSCA
 MUTANEN  TIIA
 RAASSINA  MIIA
 RISKU  NOEL  

Lisäksi 1 opiskelija, joka ei halua nimeään julkaistavan

Kerava Keskikatu 

Opintojen aloitus:
Orientaatioviikko maanantai 22.6.2020 klo 9.00. Ilmoittaudu mukaan Orientaatioviikolle tästä.
tai
torstai 6.8.2020. Uudet opiskelijat kokoontuvat Kerava-salissa klo 9.00. 

 Liiketoiminnan perustutkinto, pk
 AHMAD  SUWAR
 ALBAIER  WALID
 ASAD  MARWAH
 BEHRAMI  ALLMA
 BILLA  ERTA
 DEKYI  AIDA
 EHO  TATU
 ESKELINEN  FANNY
 ESKOLIN  VEETI
 HANKA  MILLA
 HARJUNEN  HERMANNI
 HAVERINEN  JUUSO
 HEIMONEN  LAURA
 HIRVONEN  EETU
 HOLMILA  EMMA
 HONKANEN  NIILO
 HONKANEN  SARA
 HORMU  MATIAS
 HÄMÄLÄINEN  NUUTTI
 HÄMÄLÄINEN  ONNI
 JALONEN  VILHO
 JÄRVILEHTO  SAMU
 JÄRVINEN  NEA
 KAARTINEN  EMMA
 KARELL  JONI
 KILJUNEN  SUVI
 KORVENRANTA  TINO
 KOSKINEN  JULIUS
 KYLLIÄINEN  JOONATAN
 KÄHKÖNEN  EMMA
 LATVALA  ONNI
 LEHTONEN  KONSTA
 LIIKANEN  ROOPE
 LISTOKORPI  JERE
 LOPPI  EETU
 LOSTEDT  JENNA
 LUUKKONEN  ILONA
 LÄHDESMÄKI  JANNE
 MALINEN  TOPI
 MEHMETI  ALBIN
 MEITSAR  KETRIIN
 METSÄRINTA  OLIVER
 MIETTINEN  ALEKSI
 MIKKOLA  JOLANDA
 MURANEN  SARA
 MÄKELÄ  MATIAS
 MÄTÄSAHO  OTTO
 NIKKANEN  VERTTI
 OLENIUS  LUKAS
 PARTANEN  JESSE
 PARTS  MARITA
 PARTS  MERIKE
 PASANEN  SIIRI
 PERHO  KRISTIAN
 PIHLAJANIEMI  PYRY
 PIIRONEN  CASPER
 PILLIKKO  ROOPE
 PÖYKKÖ  ANNI
 RATIA  EELI
 RAUMANNI  MIKAEL
 ROPO  JENNI
 RUUSURINNE  ROSA-MARIA
 RÄTY  MIRO
 SAASTAMOINEN  EMMA
 SAHI  JENNI-MARIA
 SALO  JESSE
 SALONEN  EETU
 SOINOLA  SANTERI
 TURKKI  VENNY
 UOTILA  NELLA
 VAINIO  MIIA
 VASSEL  SONJA-SOFIA
 VESANTO  VILLA
 VUORELA  MATIAS
 VÄINÖLÄ  SÄDE
 WÄLLÄRI  EERO
 YAQUBI  JAVAD
 YLÖNEN  ALVAR

Lisäksi 22 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Liiketoiminnan perustutkinto, yo
 JUSLENIUS  KASIMIR
 KOKKONEN  PYRY
 LAITINEN  LOTTA-KAISA
 RAUTAKORPI  VALTTERI
 RISSANEN  MARI

Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto, pk
 AKPAN  HANNA
 HEIKKILÄ  TUUKKA
 HÄKKINEN  AARON
 ILONEN  NORA
 KOKKONIEMI  MILLA-MARIA
 MERZLYAKOVA  SOFIYA
 MUUKKONEN  VEETI
 MÄENPÄÄ  EEMELI
 PERTOLA  SOLJA
 REPO  ALEXANDRA
 TOSSAVAINEN  PAULA
 VÄÄRTINEN  MARIKA

Lisäksi 8 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, pk
 ALLIKAS  MARKUS
 ARANTILA  JETRO
 DANILSON  ANDRO
 ESKELINEN  VEETI
 FINNLUND  ANTON
 FORSGREN  SULO
 GALLAPENI  ORGIS
 GERSTLER  LUCAS
 HURSKAINEN  OSKARI
 HÄMÄLÄINEN  SAMU
 JAKOBSSON  MARKUS
 KALJUMÄE  DANIEL
 KASURINEN  NURIA
 KETOLA  RASMUS
 KIVIKANGAS  TOMMI
 KOIVUNEN  JOONAS
 KOJO  JOONA
 KOSUNEN  JIMI
 KUUSISTO  ANTON
 LAASANEN  ELIAS
 LAHDENSUU  TUOMAS
 LAUKKANEN  VILHO
 LINDBERG  ILMARI
 MALINEN  TOMMI
 MATIKAINEN  KASPER
 MÄÄTTÄ  JERE
 NIVAOJA  JONNE
 PANTTILA  NIKO
 PEKKOLA  NIILO
 PÖNNIÖ  MIRO
 SERATO  IAN
 TÄHTI  JANI
 VAINULT  HELINA
 VIRTA  MATIAS

Lisäksi 16 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Kerava Sarviniitynkatu 9

Opintojen aloitus:
Orientaatioviikko maanantai 22.6.2020 klo 9.00. Ilmoittaudu mukaan Orientaatioviikolle tästä.
tai
torstai 6.8.2020. Uudet opiskelijat kokoontuvat liikuntasalissa klo 9.00.

 Autoalan perustutkinto, pk
 ALA-KÖNNI  SANTERI
 CHIOCCONI  NIKO
 ELOKIVI  TIMO
 ESKELIN  JOONA
 HARTIKAINEN  JONNE
 HERMANSSON  VIIVI
 LAHTINEN  JESSE
 LEHTOLA  KIM
 MÄKELÄ  ALEKSI
 PIUTUNEN  PAULUS
 ROUKALA  SANTERI
 SOROKINS  MARTINS
 TIMONEN  MIIKA
 TÄHTINEN  RONI

Lisäksi 8 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Laboratorioalan perustutkinto, pk
 AL-HELLO  BAHAIALDIN
 BERGSTRÖM  RONI
 ERHOLTZ  NEA
 HÄMÄLÄINEN  AINO
 KAYSE MOHAMED 
 RANTA  SAGA
 WITKOWSKA  NIKOLA

Lisäksi 3 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Logistiikan perustutkinto, pk
 AALTONEN  JEDI
 BANDASAK  KANPHITCHA
 BOLLSTRÖM  HENRY
 DAHLSTEDT  ALEKSI
 DAHLSTRÖM  VIIVI
 HASANYAR  ZABI
 HASSAN  YOUSEF
 HIETALA  MIRO
 HOLMSTRÖM  VALTTERI
 HONKANEN  LAURI
 HUOVINEN  HEIDI
 HURME  VALTTERI
 JÄRVI  RAMI
 KILINÇ  RODI
 KUUSI  AARNE
 LAHIN  JOONA
 LAITIO  KIMI
 LEINO  ERKKO
 LESTELIN  JIRKO
 LINDBERG  PATRICK
 LUNDBERG  TENHO
 MAIJALA  NIKO
 MUNDE  PYRY
 NISSINEN  VÄINÖ
 NORKUS  ARMANDAS
 NURMELA  MIRO
 NUUTINEN  MATTI
 PAANANEN  SAMPO
 PARVIAINEN  SIIRI
 PUSKALA  ALEKSI
 PÄRJESSAAR  CARL
 RAIVIO  RUDOLF
 RAUDSEPP  ARTI
 RITARI  ARNO
 SARVARI  ROHULLAH
 SUOSILTA  ALEKSI
 TANNINEN  SAMI
 TEKLEHAIMANOT  YIKEALO
 TUULI  TEA
 VALKONEN  VENLA
 VIDRASCU  STEFAN
 VIRTANEN  IIDA-MARIA

Lisäksi 7 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Prosessiteollisuuden perustutkinto, pk
 BACKMAN  PETJA
 KLINGA  NIKLAS
 MAARANEN  TONI
 OINASMAA  SARAH
 PELTONEN  LEEVI
 RAUMALA  ROBY

Lisäksi 3 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto, pk
 KIFLE WELDYOHANNS 
 KINNARI  MIKO
 MÄKI  BENJAMIN
 ÄNKILÄ  VEETI

Lisäksi 3 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Talotekniikan perustutkinto, pk
 AALTO  ELMERI
 FRIMAN  KRISTIAN
 HEISKANEN  ALEKSI
 HIEKKANEN  SAMU
 HILTUNEN  ROPI
 HÄMÄLÄINEN  LAURI
 HÄMÄLÄINEN  VALTTERI
 KANGAS  KAAPO
 KANKAANPÄÄ  JERE
 KARPPINEN  ALEKSI
 KORHONEN  JOONA
 KUKKULA  NIILO
 KYYHKYNEN  ARNO
 LAITINEN  SAMPO
 LEHTINEN  ALEKSI
 LEHTINEN  VALTTERI
 LINDQVIST  NOAH-RONALDO
 MÄKI-KUHNA  MIIKKA
 MÄNTTÄRI  LEO
 PESSI  SANTERI
 PYÖRRE  ALEX
 RIIVARI  ONNI
 SUOMINEN  LENNI
 SUONKANTA  TATU
 TALONEN  AKSU
 TALVENSAARI  TUUKKA
 VIRTANEN  TINO
 ZETTERMAN  JAMI

Lisäksi 12 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, pk
 AALTONEN  JOONA
 ESKELIN  MATIAS
 HAANSUU  MATIAS
 HARJULA  JUUSO
 HIETANORO  KASPER
 HONGSANTHIAH  SAKU
 LAAMANEN  KIIA
 LAUSAMA  NICLAS
 LEPPÄNEN  ERIK
 MARTIN  JONNY
 MERILÄINEN  FELIX
 MUSTONEN  MIIKA
 NIKULAINEN  WILHELMI
 ÕITSPUU  CAREL
 PÄIVINEN  SAMU
 RANNISTO  MIKO
 SAARINEN  ALEKSI
 SARAMAA  ARVI
 TOIVANEN  NIKO
 TSERNOV  INNOKENTI
 VALVE  VILLE

Lisäksi 5 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

 

Sipoo Enter, Iso Kylätie 14

Opintojen aloitus:
Orientaatioviikko maanantai 22.6.2020 klo 9.00. Ilmoittaudu mukaan Orientaatioviikolle tästä.
tai
torstai 6.8.2020.Uudet opiskelijat kokoontuvat Enterin ala-aulassa klo 9.00.

 Liiketoiminnan perustutkinto, pk
 ALMOLEA  GAITH
 ANDERSSON  LEEVI
 HELANDER  FRIIA
 HUOTARI  JERE
 HYVÄRI  AHTI
 KASSEM  NICHOLAS
 KINNUNEN  JOEL
 KYTÖ  EMMA
 LAAKSONEN  TATU
 MARTEMAA  JIMI
 NISKALA  SANTERI
 PELKONEN  HENRI
 PIETILÄINEN  SIMO
 PUITTINEN  OLLI
 QUACH  ALEKSI
 SINDA  EMIL
 TAKKULA  MARKUS
 VUORINEN  AARO

Lisäksi 5 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, pk
 HANNILA  RISTO
 HINTSALA  KLAUS
 HÄMÄLÄINEN  PATRICK
 JURVA  ELIAS
 KAUTTO  KEN
 KULJU  KONSTA
 MALINIEMI  JONI
 MANNINEN  AARON
 MARTIKAINEN  ANTON
 MERILÄINEN  EIKKA
 MIKKONEN  TUUKKA
 MÄÄTTÄ  VEETI
 PAKKANEN  JAAKKO
 PYLKKÖNEN  AAPPO
 RIIHIMÄKI  LUKA
 RÖNNBLAD  NOA
 STÉN  JOAKIM
 VALKONEN  EETU

Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, pk
 KAREVAARA  JOONA
 KESTI  SAKU
 KOISTINEN  DANI
 KOPONEN  ONNI
 LAMMI  JERO
 LAMPINEN  MIRELLA
 NYYSSÖNEN  JERE
 SAVOLAINEN  ELMERI
 TIEAHO  LASSI
 TOIVONEN  VALTTERI
 WALLENIUS  LASSI

Lisäksi 5 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Mäntsälä Lukkarinpolku 2

Opintojen aloitus:
Orientaatioviikko maanantai 22.6.2020 klo 9.00. Ilmoittaudu mukaan Orientaatioviikolle tästä.
tai
torstai 6.8.2020. Uudet opiskelijat kokoontuvat opiskelijaravintola Solinassa klo 8.30. 

 Autoalan perustutkinto, pk
 FRANK  KIM
 HALONEN  JONI
 HELLSTRÖM  OTTO
 IKONEN  EEMELI
 KIPINÄ  TAAVI
 KOKKO  ARVI
 LEHTONEN  TOPI
 LEPISTÖ  VILI
 LOTSARI  RONI
 MUURONEN  EERO
 MÄKINEN  TEEMU
 NYKÄNEN  JERE
 PEKKANEN  JUHO
 RÄTTEL  ROBIN
 SALO  SAMI
 TOKOLA  ALTTI
 TOKSOY  CAN
 VILLBERG  AATU

Lisäksi 4 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Logistiikan perustutkinto, pk
 VINNARI  VALTTERI

Lisäksi 1 opiskelija, joka ei halua nimeään julkaistavan


Rakennusalan perustutkinto, pk
 PÖLÖNEN  EETU
 REMES  MANU

Lisäksi 1 opiskelija, joka ei halua nimeään julkaistavan


Ravintola- ja catering-alan perustutkinto, pk
 ITKONEN  EPPU
 JÄÄSKELÄINEN  EEMELI

Lisäksi 1 opiskelija, joka ei halua nimeään julkaistavan


Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, pk
 BAGHERI  ENAYAT
 KINNUNEN  LAURA
 KOKKONIEMI  LAURA
 KORHONEN  VILMA
 LIIMATAINEN  HENNA
 MANNERMAA  CHARLOTA
 NIEMIKORPI  SOFIA
 SEPPÄNEN  JANICA
 WINTER  SOFIA

Lisäksi 4 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, pk
 HAGELIN  VEETI
 HAGSTRÖM  JUHO
 HALONEN  VEIKKA
 KLEMOLA  VILI-EMIL
 LAURIKAINEN  VINSKI
 LAURILA  AARO
 LEINO  NIILO
 LINDBERG  JESSE
 MYLLYNEN  NICO
 PALM  SASKA
 ROSTÉN  SAMPO
 SAVOLAINEN  MIKI
 SCHLOBOHM  VEETI
 WESSLIN  JON
 VILKMAN  VILLE
 YOUSEFI  MOJTABA

Lisäksi 5 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Mäntsälä Saaren kartano

Opintojen aloitus:
Orientaatioviikko maanantai 22.6.2020 klo 9.00. Ilmoittaudu mukaan Orientaatioviikolle tästä.
tai
torstai 6.8.2020. Uudet opiskelijat kokoontuvat liikuntasalissa (asuntolarakennus Uusikartano, Leissantie 2, 04920 Saarentaus) klo 9.15

Mäntsälän Saaren kartanon toimipisteessä on 180 asuntolapaikkaa neljässä eri asuntolarakennuksessa. Koska asuntolapaikkoja on rajoitetusti, etusijalla ovat yhteishaun kautta valituksi tulleet ensimmäisen vuoden opiskelijat, pitkämatkalaiset ja hankalien kulkuyhteyksien päässä asuvat. Alaikäinen opiskelija asuu asuntolassa aina huoltajansa vastuulla. Asuntolassa asumisesta on erillinen järjestyssääntö. Lisätietoja asuntolasta löytyy valintakirjeen mukana tulevasta tiedotteesta.  Asuntolapaikkaa anotaan sähköisesti 25.6.2020 mennessä täältä: Asuntolapaikkahakemus

 Maatalousalan perustutkinto, pk
 ANTTILA  EEMIL
 AULASKOSKI  ELLE
 BOMBERG  ALEX
 ELG  ANNIINA
 HAARANEN  NORA
 HAVERINEN  VENLA
 HIETAMÄKI  ESSI
 HOLMSTEN  EMMA
 HUUSKO  SOFIA
 JÄNTTI  SAGA
 KAINULAINEN  LARA
 KOIVUNIEMI  MARIA
 KOSKINEN  MILLA
 KUOKKA  JERE
 LAITINEN  LIINA-LOTTA
 LALLUKKA  JUHO
 LEHTINEN  IIDA
 LINDHOLM  ELLE
 MAJANDER  SONJA
 MARTIKAINEN  NEEA
 MÄKINEN  ERIKA
 MÄKINEN  KRISTINA
 OTTOSSON  SAMUEL
 PELTOLA  ANNI
 PELTOLA  VIIVI
 PELTONEN  MARIKA
 PIESKI  ANNI
 PUISTO  NIKO
 RANTIO  SANNI
 REKOMAA  ELINA
 RÄSÄNEN  LEEVI
 SUNDHOLM  RONJA
 SÄILY  AINO-KAISA
 TALLQVIST  JEMINA
 TATTI  LEILA
 TERVONEN  AINO
 TIMONEN  NICO
 VASAMIES  NEHLE
 VELLING  SAMULI
 WIDELL  ERICA
 VIKSTRÖM  SIIRI
 WINBERG  MINNI
 YLIKOSKI  NOORA
 YUNGIN  NIKITA

Lisäksi 20 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Maatalousalan perustutkinto, yo
 HYVÄRINEN  VEERA
 JÄRVINEN  DANIELA
 KEKÄLÄINEN  SARA
 RUINI  JENNY
 VEIJOLA  NINA

Lisäksi 3 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Metsäalan perustutkinto, pk
 ANDERSSON  ADRIAN
 BLOMQVIST  PEIK
 HAARALA  JAAKKO
 HARTIKAINEN  VILLE
 KAIKKONEN  VALTTERI
 KARVINEN  OSKARI
 KIVELÄ  JUHO
 KOSKINEN  JANNIINA
 LAAKSONEN  NICO
 LAAKSONEN  WERNERI
 LINDROOS  VALDEMAR
 MATTAS  PATRIC
 MÄNNING  KRISTJAN
 SAARI  NIILO
 SJÖGÅRD  ANDREAS
 SKOMARS  PATRIK

Lisäksi 4 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Puutarha-alan perustutkinto, pk
 LALU  ANNIKA
 MERRANMAA  ULLA
 REKOLA  MIA-MARIA
 ROGERS  JASMIN
 VEPSÄLÄINEN  ODESSA

Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Puutarha-alan perustutkinto, yo
 
YLITALO  OSKARI

Rakennusalan perustutkinto, pk
 ARPONEN  RONI
 ERIKSSON  LEEVI
 HELLSTEN  OSKARI
 HONKANEN  JONNE
 HUHTINEN  MINTTU
 KALLIO  TUOMAS
 KUHANEN  LEEVI
 LAAKKONEN  KIM
 LAITINEN  VILLE
 LEHTINEVA  KAAPO
 MANNERTIE  ALEKSI
 MERTSALMI  LEEVI
 MUURIKAINEN  SEVERI
 MÄÄTTÄ  AARON
 PAASO-RANTALA  TOPIAS
 PAJU  MARKUS
 RANTA-AHO  EERO
 TAMMI  MYYTTI
 VIMPARI  LAURI
 VIRÉN  OTSO
 VIRTANEN  ARTTU
 VUONI  TEEMU

Lisäksi 8 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Nurmijärvi Lopentie 20

Opintojen aloitus:
Orientaatioviikko maanantai 22.6.2020 klo 9.00. Ilmoittaudu mukaan Orientaatioviikolle tästä.
tai
torstai 6.8.2020.Uudet opiskelijat kokoontuvat liikuntasalissa klo 9.00. 

Autoalan perustutkinto, pk
 HINTSALA  WERNER
 JUUSOLA  JYRI
 JUUTILAINEN  TIMI
 KILJANDER  PEPPIINA
 KLASILA  TOPIAS
 LAINE  MARKUS
 LOTTANEN  TOPIAS
 LUSENIUS  JUUSO
 MALMSTRÖM  LUCA
 MAULA  ARTTU
 MYLLYS  ATTE
 RINNEKARI  TONI
 SAUKONOJA  JUUSO
 TIMONEN  AAPO
 TIRKKONEN  ELIAS
 TRAP-HOLM  EEMELI
 VESANEN  EETU
 VIRTAKOSKI  VILLE
 VIRTANEN  SILJA
 VÄHÄ  ELMERI

Lisäksi 4 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Liiketoiminnan perustutkinto, pk
 ANTTALAINEN  VIIVI
 CERCAS  KATIA
 FORSSTRÖM  EDVIN
 GÅPÅ  DANIEL
 HUUKI  MILLA
 KALLIO  FANNY
 KALLIOMÄKI  ATTE
 KUKKONEN  JONI
 KUUTTILA  VEETI
 KYLLINEN  JENNIFER
 LAPPI  TOMI
 LAUKKANEN  EELIS
 LAUKKANEN  JADE
 LEHTONEN  JENNY
 MÄNTYKOSKI  NIKLAS
 SAARIKOSKI  KASPER
 SCHNEIDER  GRETE
 VIRTANEN  HENNA

Lisäksi 4 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto, pk
 HEIKKINEN  JOUKA
 HINTZELL  NICHOLAS
 JUOLA  JOONA
 MANGYI  LOTONDE
 NISONEN  JOONA
 PUHTO  PIHLA
 RANTALA  INARI
 VARTIA  OLIVER

Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Rakennusalan perustutkinto, pk
 ENGMAN  TONI
 HYYKOSKI  MIKU
 JORDAN  JACPER
 KUKKOLA  KASPER
 KYTÖLÄ  JUHO
 LIIMATAINEN  HENRI
 LWAANYA  ESPOIR
 NISSINEN  KASPER
 PARIKKA  TOPIAS
 PELTOLA  ILARI
 PUTTONEN  EELIS
 RIIKOLA  VEIKKA
 RUOTSALAINEN  TEEMU
 TIAINEN  TATU
 TÖYRYNEN  HENRY
 UUSITALO  AAPO

Lisäksi 4 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto, pk
 HEILIMO  TUULI
 SCHURAVLEFF  JULIA

Lisäksi 3 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, pk
 AUTIO  ADRIANA
 JUURI  LOTTA-SOFIA
 KUUSINEN  SAARA
 LAHTI  JENNA-JUULIA
 LEPPÄ  HANNA
 LINTONEN  IDA
 MÖTTÖNEN  SOFIANNA
 NIKOLAJEVSKAJA  HINGELY
 RAHKILA  TUOMAS
 REHU  EEMIL
 REUNAMO  MINDA
 RISTOLAINEN  KALLA
 RÄTY  ANNA
 SAHARINEN  MAISA
 SAWADPONG  THIDARAT
 SEPPÄNEN  SARA
 SIIMANN  RELIINA-LIIS
 WIREN  ELLI
 VIRKKUNEN  BRISIA
 ÅFELDT  ELLA

Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, pk
 BÄCKMAN  TINO
 GUSTAFSSON  ONNI
 HARJU  SANTERI
 KLASILA  EERIK
 KORKIAKOSKI  KOSTI
 KYTÖMÄKI  ILMARI
 LAUROLA  MATIAS
 LEPPÄLÄ  JOONA
 LINDEN  IIRO
 POROKUOKKA  JUUSO
 RISKI  JESSE
 ROPPONEN  LEEVI
 SCHICHMANN  KEN
 SEPPÄLÄ  KASPERI
 SUONPÄÄ  JOONAS
 UUSITALO  EERO
 VASAMA  ELLE
 VUORIKKINEN  ELLEN

Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, pk
 EKLUND  NIKO
 HEIKKINEN  TUUKKA
 KOTONEN  ALEKSI
 KYLLÖNEN  ANTTI
 LAITILA  RASMUS
 LAMMINPÄÄ  AATU
 MANKINEN  AATU
 MARIN  RASMUS
 ONNELA  NICO
 PARTANEN  HELMER
 PÄIVINEN  KASPER
 SAARNISALO  MIKAEL
 SAFKAKIS  MARKOS
 SAHLSTÈN  CASPER
 SALIN  VELMER
 SAVOLAINEN  TOUKO
 SHAHEM  RASMUS
 SIPILÄ  LAURI
 TOLVANEN  MATIAS

Lisäksi 1 opiskelija, joka ei halua nimeään julkaistavan

Tuusula Pekka Halosen akatemia

Opintojen aloitus:
Orientaatioviikko maanantai 22.6.2020 klo 9.00. Ilmoittaudu mukaan Orientaatioviikolle tästä.
tai
torstai 6.8.2020. Uudet opiskelijat kokoontuvat A-rakennuksen juhlasalissa (A101) klo 10.00. 

 Kuvallisen ilmaisun osaamisala, pk (Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto)
 AALTO  SIIRI
 BARANOVA  ARINA
 HIETALA  TUOMAS
 HYRSKY  MORRIS
 HYÖTY  LYDIA
 JOKIVIRTA  KAARINA
 KAATERI  NOORA
 KALJO  LIIS
 KUTVONEN  EMMI
 MERO  HANNA
 MIKHAILOV  ALEKSANDR
 MURTO  NIKO
 OJASTI  ROSALINDA
 PAAS  CÄTLIN
 PENNANEN  EMMA
 PENNANEN  JEMINA
 RANTANEN  HELMI
 SAMMAL  ADA
 SASSI  VEERA
 SAVIMÄKI  TUULI
 SCHREIBER  FRIDA
 SUOMI  VILMA
 TUOVINEN  TIINA-TUULIA
 VIITANEN  VERONICA
 WIRÉN  IDA

Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Kuvallisen ilmaisun osaamisala, yo (Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto)
 FELLMAN  LUMI
 HIRVONEN  OTSO
 KARHU  ERIKA
 KETELIMÄKI  SUSANNA
 PUOTINIEMI  TIIA
 PÖYRY  MIKKO
 RIMPILÄINEN  ALMA
 SALONEN  JULIA
 SALO  SYLVI
 SILTAVUORI  ELLA
 SUNI  MAIJA
 TARVAINEN  ESSI
 TENHUNEN  MARIA

Lisäksi 2 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan

Tuusula Kirkkotie

Opintojen aloitus:
Orientaatioviikko maanantai 22.6.2020 klo 9.00. Ilmoittaudu mukaan Orientaatioviikolle tästä.
tai
torstai 6.8.2020. Uudet opiskelijat kokoontuvat liikuntasalissa klo 9.15

 Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto, pk
 BJÖRKSTEDT  JASMIN
 CANTH  ELLA
 ENNAJEM  JENAT
 GAJEWSKI  ADELE
 HOVIARO  LENY
 IPATOVA  IANA
 JOHANSSON  JASMIN
 KALLIOKOSKI  KAISLA
 KARJANMAA  MILLA
 LEINONEN  SANNI
 LINDBERG  EMILIA
 MAINIO  TUOMAS
 MARTIKAINEN  SUSA
 MÄÄTTÄ  JENNI
 PAAVILAINEN  SIRI
 PASANEN  EMMI
 RAUTIALA  EERIKA
 RISTOLAINEN  TIIA
 RONKAINEN  VUOKKO
 ROUVINEN  SARA
 RÖNN  JESSIKA
 SALO  KAROLIINA
 SAURILA  SUVI
 VAARALA  ROOSA
 WESTERLUND  SUVI
 WICKSTRÖM  VERA
 VÄHÄKUOPUS  OLGA

Lisäksi 14 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto, pk
 HAAPASALO  ELINA
 HAIKARAINEN  AARO
 HEVONOJA  KIIA
 HUUSKONEN  HELMI
 KAIHLAVIRTA  EMMI
 KOSONEN  ELLA
 LEHTINEN  MARIA
 LEIMAN  JOA
 MÄNTYNIEMI  NIKO
 NIEMENOJA  RUSKA
 RINTAMÄKI  CASSANDRA
 ROMPPAINEN  JESSE
 SAARIMAA  JONNA
 SALONEN  TINO

Lisäksi 10 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto, yo
 PERTTUNEN  ESSIE
 RUOTSALAINEN  WILLE

Lisäksi 1 opiskelija, joka ei halua nimeään julkaistavan


Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, pk
 AKBARI  MOHAMMAD
 APELL  SANDRA
 GERTSCH  CLAUDIA
 HALITI  DAFINA
 HANHINEN  HILMA
 HAVERINEN  IDA
 HELLSTÉN  TEA
 HUTTULA  ELLA-NOORA
 HÄRKÖNEN  EMMI
 JAUHIAINEN  ALISIA
 JUNKKARI  JADE
 JÄMSÉN  ILONA
 JÄMSEN  MERI
 KAMPPURI  LAURA
 KARPPANEN  AADA
 KERÄNEN  AADA-EMILIA
 KORHONEN  RAFA
 KYLLÖNEN  PILVI
 LIISANANTTI  JOHANNA
 MERILÄINEN  JENNI
 ORRE  EMILIA
 PALO  ELLA
 PATRONEN  HENNA
 RAHLAN  H
 RAISKIO  JENNA
 RAUTIO  KATRIINA
 RUOTSALAINEN  HEINI
 SAARINEN  LOTTA
 SAARIO  KIA
 SALO  LUKAS
 STÅLHANE  JEAN-BENJAMIN
 TYNJÄLÄ  NICO
 TÖLLI  ROSALIA
 UUTELA  EEVI
 VESALAINEN  JOANNA
 WHITEHEAD  SARA
 VIITALUOMA  OONA
 VIRKKUNEN  IA

Lisäksi 7 opiskelijaa, jotka eivät halua nimeään julkaistavan


Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, yo
1 opiskelija, joka ei halua nimeään julkaistavan

Työelämäpalvelut

040 174 5627
tyoelamapalvelut@keuda.fi