Keudaattori

Keudaattori on tukipaja, jonne voi mennä tekemään puuttuvia suorituksia tai saamaan tukea opintojen suorittamiseen. Keudaattori tarjoaa monenlaisia tukimahdollisuuksia ja voit mennä mihin tahansa Keudaattoriin suorittamaan opinjasi riippumatta toimisteestä, missä opiskelet. Ole rohkeasti yhteydessä Keudan Keudaattoritoiminnan yhdyshenkilöihin, joiden yhteystiedot löytyvät alta.

 

YHDYSHENKILÖ

TOIMIPISTE JA PALVELUN SAATAVUUS

YHTEYSTIEDOT

                                                              


JÄRVENPÄÄ

 

Ippe Petäjäsalo

 

Wärtsilänkatu 7
Luokka: Kaudaattori
- joka arkipäivä klo 9.00 - 15.30

050 415 0953
ippe.petajasalo@keuda.fi 

Tuula Pitkänen

Sibeliuksenväylä 55
Luokka: Paatela luokka 212
- tiistai klo 12-16 ja torstai klo 12-16

-matemaattis-luonnontieteellisten aineiden Keudaattori to klo 12-15 

050 415 0671
tuula.pitkanen@keuda.fi 

 

040 1744540 maritta.verajankorva@keuda.fi

 

 

                                                                


MÄNTSÄLÄ

 

Päivi Pettinen

Saaren kartano
Luokka:

0500 913 595
paivi.pettinen@keuda.fi 

Sari Aro

Lukkarinpolku 2
Luokka: 1094 (Rakennusosasto)
- torstai klo 14.30-16.30 ja perjantai klo 8.30-12.30

040 1745 446
sari.aro@keuda.fi

 

                                                                   


KERAVA

 

 Noora Paakki

 Kaisa Tolvanen

 Sanna Hyttinen

 Mika Kosonen                                                      

Sarviniitynkatu 9
Luokka: 205

- ma klo 8.30-15 Noora (klo 12.30-15 matikkatuki Mika)
- ti klo 8.30-15 Noora
- ke klo 8.30-15 Noora
- to klo 8.30-15 Noora
- pe klo 8.30-12 Kaisa (klo 10-12 kielten tuki Sanna)
 

040 174 4588
noora.paakki@keuda.fi 

050 415 0742
kaisa.tolvanen@keuda.fi 

050 439 7685
sanna.hyttinen@keuda.fi 

040 174 4579
mika.kosonen@keuda.fi                                          

 

 

 

Maarit Hälinen

Keskikatu 3 A
Luokka: 225
- joka arkipäivä klo 8.15 - 16.00

050 309 1854
maarit.halinen@keuda.fi 

                                                                  


NURMIJÄRVI

 

Senja Laakso

Lopentie 20
- keskiviikko (matemaattiset aineet) klo 8-14
- torstai (äidinkieli) klo 12.15-15.30 luokassa A030 

050 434 4127
senja.laakso@keuda.fi 

 


TUUSULA

 

Elina Savukoski


Christina Holmlund

Pekka Halosen akatemia
Luokka: B-talon parvi (B202)
- keskiviikko klo 10-14 (Christina)
- torstai klo 10-14 (Elina)

050 415 0799
elina.savukoski@keuda.fi

050 415 0945
christina.holmlund@keuda.fi

erityisopettaja.pha@keuda.fi

Marikka Inkala

Kirkkotie 31
Luokka: Mediateekin yläaula
- tiistai klo 10-16 ja matikkapaja klo 14.15-16
- keskiviikko klo 10-14 ja S2-paja klo 14.15-16
Luokka: 112
- torstai lääkelaskupaja klo 12.30-16 

050 4150 860
marikka.inkala@keuda.fi

 

 

  SIPOO

 

Saila Tikanoja

 

 

Eeva Veiste

Sipoon Enter
Luokka: 130
- tiistai klo 12.30 -14,
- keskiviikko klo 11.15-14 ja
- torstai klo 11.15-14

050 439 7367
saila.tikanoja@keuda.fi

 


040 174 5372
eeva.veiste@keuda.fi

 


PASILA,  HELSINKI

 
Christina Holmlund Uutiskatu 2
Luokka: 
050 4150945
christina.holmlund@keuda.fi  
Työelämäpalvelut

040 174 5627
tyoelamapalvelut@keuda.fi